Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zaproszenie na spotkanie z Panem Poetą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Panem Poetą w ramach 25.Bialskich Dni Książki Dziecięcej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, rozpocznie się 24 maja br. o godzinie 17:00.

Pan Poeta poprowadzi animacje literackie ph:”Na tropie dziecięcych emocji”. Spotkania autorskie z Panem Poetą angażują, bawią i zachęcają do czytania najmłodszych. Krótkie bajki do czytania autorstwa Pana Poety są pretekstem do wciągnięcia dzieci w wir zabaw, przebieranek, kolorowych balonów i niezliczonych uśmiechów. Są w pełni literackie, pełne zabawy poezją dla dzieci. Bohaterowie książek Pana Poety sami czytają swoje bajki, opowiadając dzieciom o emocjach, niedoskonałościach i przeżyciach. Będzie to kompilacja czytania, zabawy, ruchu i pracy twórczej. Dzieci będą się uczyć rozpoznawać i rozmawiać o
emocjach.

Na wydarzenie zaprasza: Prezydent Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Anna Wiczuk Kierownik Działu Promocji Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama