Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wisznicki konkurs poetycki „O Złoto Topoli”

Konkurs skierowany jest do poetów z całej Polski, którzy ukończyli 15 lat. Tematyka i długość wiersza są dowolne. Utwory można przysyłać do 15 lipca 2024 roku.

Gminna Biblioteka Publiczna im. K. Kraszewskiego w Wisznicach ogłasza Wisznicki Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Złoto Topoli”. Konkurs ruszył 14 maja 2024 roku. Skierowany jest do poetów z całej Polski, którzy ukończyli 15 rok życia. Tematyka i długość wiersza są dowolne. Utwory można przysyłać do 15 lipca 2024 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 10 września 2024 roku.

Patronem honorowym konkursu jest Wójt Gminy Wisznice Piotr Dragan. Natomiast patronatem medialnym konkurs objął tygodnik Słowo Podlasia. Przewodniczącym jury konkursowego będzie Andrzej Halicki, znany poeta z Białej Podlaskiej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie, a także do zapoznania się ze szczegółami, które znajdują się pod adresem internetowym: https://www.wisznice.pl/aktualnosci/4252-wisznicki-ogolnopolski-konkurs-poetyski-o-zloto-topoli

materiał: Gmina Wisznice
opracowanie: Jan Kowalski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama