Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Pojechali do Lublina. Przywieźli stypendia (galeria)

29 kwietnia w Operze Lubelskiej w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów z zakresu kultury. O stypendium artystyczne w kategorii „najmłodszy twórca kultury" może ubiegać się osoba niepełnoletnia, stypendia przyznawane są osobom przyczyniającym się do rozwoju kultury województwa lubelskiego, mają na celu wsparcie i rozwój umiejętności artystycznych młodych ludzi .

Z wielką radością i dumą informujemy, że w zaszczytnym gronie laureatów znalazła się młodzież z Bialskiego Centrum Kultury:
Lilianna Rudzka, Zuzanna Rudzka, Helena Sacharuk, Pola Kopytiuk, Aleksander Wapa oraz Sebastian Kordaczuk z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, instruktorem grupy jest Lilla Wielgan – Michaluk Michalina Cyran oraz Kornelia Dzięcioł z Zespołu Wokalnego „Chwilka” pod kierunkiem Ireneusza Parafiniuka Marta Lichaczewska, Marta Stężała i Ewa Stężała z Koła Fotograficznego „Migawka”, instruktor – Małgorzata Piekarska Stanisław Wojciechowski z grupy „Taneczne Dance Factory” – instruktorem jest Sylwia Dąbrowska Stypendia wręczył Wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski.

materiał: Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Patrycja Sawczuk Impresariat artystyczny Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama