Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Spotkanie Klubu Przyjaciół Bibliotek (galeria)

W Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się w ramach Tygodnia Bibliotek spotkanie Klubu Przyjaciół Bibliotek. Podczas spotkania dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Renata Szwed wręczyła podziękowania dla Przyjaciół Biblioteki za aktywne uczestnictwo w upowszechnia książki, kultury, sztuki i czytelnictwa.

To była gratka dla wszystkich miłośników przyrody. Ornitolog Andrzej Lipiński opowiedział m.in. o występujących w Białej Podlaskie gatunkach ptaków oraz budkach, które stanowią schronienie.

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa fotografii „Świat przyrody” autorstwa Konrada Kiryły, który zaprezentował wspaniałe zdjęcia ze swoich bogatych zbiorów. Można było też oglądać zdjęcia Andrzeja Lipińskiego.

Oprawę muzyczną zapewniły Oliwia Cholewa i Jagoda Szewczuk, które swój warsztat szkolą w Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej.

Podczas spotkania dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Renata Szwed wręczyła podziękowania dla Przyjaciół Biblioteki za aktywne uczestnictwo w upowszechnia książki, kultury, sztuki i czytelnictwa.

materiał: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama