Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Noctualia 2024 Akademii Bialskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 23 maja 2024
, godz. 17:30
 -> 24 maja 2024
W dniach 23-24 maja na terenie boiska za halą sportową Akademii Bialskiej przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej odbędą się Noctualia 2024, organizowane przez uczelniana radę samorządu studenckiego. Organizatorzy dokładają starań i dbałości o ciekawy program, a redakcja Radia Biper - patrona medialnego - zaprasza do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II wraz ze Wschodnim Konsorcjum Eventowym zapraszają mieszkańców miasta Biała Podlaska i okolic do udziału w tegorocznych Juwenaliach. Odbędą się w dniach 23 – 24 maja na terenie hali sportowej Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II.

Tegoroczne Juwenalia noszą nazwę Noctualia, tak aby istota imprezy kojarzona była z uczelnią, której maskotką jest sowa (z łac. noctua).
Na noctualiowej scenie wystąpią: Ronnie Ferrari, Kartky, Kalwi & Remi, Feel oraz lokalni artyści. Na terenie imprezy nie zabraknie strefy rozrywkowej, gdzie organizatorzy zapewniają moc atrakcji, a także strefy rekreacyjnej, gdzie będzie można odpocząć i zrelaksować się w miłym towarzystwie.

Sponsorem głównym tegorocznej imprezy są Browary Lubelskie „Perła”. Imprezę wsparli również: Catering Mustang, Biszkopt z kremem, Mojito Shot Bar, Mojito 4events – mobilne drink bary, Petrodom, Laser City, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej, Hotel Skala, Dworek Jolanta oraz Klub Długi Weekend.

– Noctualia to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość spotkania się z przyjaciółmi, nawiązania nowych znajomości oraz wspólnego celebrowania młodości i studenckiego życia, do czego zachęcamy mieszkańców miasta Biała Podlaska i okolic czyniąc naszą imprezę otwartą. Wstęp całkowicie darmowy – reklamują swoją imprezę organizatorzy. Po każdym dniu imprezy zapraszają na after party do klubu Długi Weekend, gdzie zabawa przedłuży się do białego rana.

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1795727160924532/
Szczegółowy program imprezy na poniższym plakacie.

 

A tak było w ubiegłym roku…

 

 

materiał: Akademia Bialska
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama