Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dariusza Rekosza „Magia Słowa” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 16 maja 2024
, godz. 17:00
Od 25 lat w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży odbywa się wielkie dwutygodniowe święto książek. Bialskie Dni Książki Dziecięcej to ważne wydarzenie w kalendarzu imprez kulturalnych młodego bialczanina. Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w spotkaniach autorskich, warsztatach i innych atrakcyjnych wydarzeniach przygotowanych przez bibliotekarzy Miejskiej Biblioteki Publicznej pracujących z dziećmi.

Tegoroczne obchody będą przebiegać pod hasłem „Na Barwnym Tropie”. Od 11 do 25 maja odbędzie się szereg wydarzeń inspirowanych literaturą detektywistyczną. Na naszych Czytelników czeka wiele przygód z książką i nie tylko!

Zapraszamy serdecznie 16.05.2024 r. godzina 10:00 i 12:00 na spotkanie z Dariuszem Rekoszem, który poprowadzi warsztaty detektywistyczne z młodzieżą w wieku 11-16 lat. W trakcie warsztatów młodzież dowie się, co to jest alfabet? Jak szyfrować i rozszyfrowywać zwykły tekst? A nawet jak zakodować list do swojej koleżanki. Prowadzący wyjaśni niemal wszystkie niuanse teorii kodowania, pokaże znane i nieznane hasła, a także zabierze w świat literackich zagadek. O godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie otwarte z pisarzem na które również serdecznie zapraszamy, szczegóły na plakacie.

Wydarzenia w ramach jubileuszowych Bialskich Dni Książki Dziecięcej zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

 

 

materiał: Miejskiej Biblioteki Publicznej
tekst i zdjęcia: Anna Wiczuk Miejskiej Biblioteki Publicznej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama