Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Gmina Konstantynów wczoraj i dziś” – autorzy podsumowali projekt i promowali wydana publikację (film) (galeria)

20 kwietnia Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej zaprosiło mieszkańców gminy na spotkanie podsumowujące projekt i promujące wydaną w jego ramach książkę "Gmina Konstantynów wczoraj i dziś".

Chcemy dzisiaj przekazać w państwa ręce kawałek historii naszej gminy – mówiła witając gości zgromadzonych na spotkaniu Beata Łyczewska, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie, która przybliżyła szczegóły projektu i jego finału w postaci wydanej publikacji. – W 2022 r. dowiedzieliśmy się, że jest możliwość pozyskania dofinansowania z Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania. Przy takich mocach przerobowych, jakie mamy w stowarzyszeniu, bardzo obawialiśmy się tego projektu, ale zostaliśmy wsparci przez nowych członków, którzy wzięli dużą część tego przedsięwzięcia na siebie. 

Projekt, publikacja oraz spotkanie podsumowujące zostały dofinansowane w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Publikacja pięknie wygląda. To efekt pracy wielu osób. Poświęciliśmy dużo czasu na to, by przeglądać ją strona po stronie, by to, co się w niej ukazało, było bez błędów. Najwięcej czasu poświęciła pani wójt Katarzyna Melaniuk, która obsługiwała całą stronę techniczną, komunikowała się bezpośrednio z autorem, nanosiła poprawki od naszych recenzentów – podkreślił wójt Romuald Murawski.

Autor publikacji Leszek Zugaj nie mógł dotrzeć na spotkanie, ale wziął w nim udział w formie on-line.

Spotkanie uświetniła swoim występem Dominika Szewczuk.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Gmina Konstantynów
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama