Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wycieczka po Międzyrzecu Podlaskim z kandydatem na Burmistrza Pawłem Łysańczukiem (film)

Kandydat na burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski Paweł Łysańczuk zabrał nas na wycieczkę po swoim rodzinnym mieście.

W trakcie wycieczki ulicami Międzyrzeca Podlaskiego obecny zastępca burmistrza Paweł Łysańczuk opowiedział o codziennym funkcjonowaniu miasta, prowadzonych i planowanych inwestycjach oraz potrzebach mieszkańców, a także swojej pracy na rzecz całej społeczności. Podzielił się z nami również własnymi spostrzeżeniami na temat możliwości rozwoju samorządu.

Praca w urzędzie to ciągłe wyzwania i ciągła praca na rzecz Międzyrzeca. Ale lubię tę robotę, lubię pracować na rzecz międzyrzeczan. Robię to już od 15 lat. Byłem i jestem w tym mieście od zawsze. Zaraz po studiach wróciłem do Międzyrzeca, pracowałem najpierw w wydawnictwie „Wspólnota”, później byłem na stażu w szkole, ale potem otrzymałem szansę pracy w urzędzie miasta. Tak naprawdę od początku spotkałem bardzo sympatycznych ludzi, od których się bardzo dużo nauczyłem, bo studia w życiu to nie wszystko, chociaż skończyłem politologię o specjalności samorząd i polityka lokalna. Taka codzienna praca w urzędzie bardzo dużo uczy, przede wszystkim kontaktu z ludźmi, uczy tego, aby ich słuchać, bo nikt nie ma złotego pomysłu na miasto i rozwój – podkreśla Paweł Łysańczuk. – Kocham tę pracę, bo kocham Międzyrzec.

Zapraszamy do obejrzenia filmowego zapisu tej rozmowy:

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcie: Radio Biper
film: Radio Biper
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

  1. Szkoda, że Pan Łysańczuk nie pofatygował się na ul. Partyzantów oraz Zatorze. Widocznie Międzyrzec dla Pana Łysańczuka istnieje tylko do ul. Lubelskiej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama