Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

LO Wisznice: Szykują się do Grecji

To już kolejny raz, kiedy młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach rusza w świat. Takiego rodzaju wyjazdu są już tradycją szkoły.

Po trwających dwa tygodnie przygotowawczych warsztatach pedagogiczno-kulturowych oraz językowych młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach po raz kolejny wyjedzie na dwutygodniową wycieczkę. Jej głównym celem jest szlifowanie języka angielskiego oraz poznawanie kultury Grecji.

W ramach projektu pod koniec maja na 7 dni wyjedzie też ośmioro nauczycieli i pracowników szkoły na szkolenie z zakresu edukacji nieformalnej – poinformowała Beata Włostowska, koordynatorka projektu. To już kolejny raz kiedy młodzież z wisznickiego liceum rusza w świat. Takiego typu wyjazdu są już tradycją szkoły.

Oprócz szkoleń uczniowie i nauczyciele będą realizować program kulturowy, dzięki któremu zwiedzą takie atrakcje jak: Muzeum Archeologicznego w Delfach, ruiny sanktuarium Zeusa oraz stadionu Olimpijskiego, a także miejscowości: Galaxidi, Nafpaktos, Amfissa, czy olejarnię (fabryka oliwy z oliwek).

materiał: LO Wisznice
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama