Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Osiem ulic w Sławatyczach przeszło gruntowny remont (film)

W Sławatyczach 8 ulic zostało utwardzonych kostką lub asfaltem. Tym samym w miejscowości gminnej nie ma już żadnej nieutwardzonej drogi.

Jak poinformował Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal, osiem ulic zostało utwardzonych kostką bądź asfaltem w Sławatyczach, tym samym w miejscowości gminnej nie ma już żadnej nieutwardzonej drogi. Do zakończenia inwestycji pozostały już tylko drobne prace porządkowe, związane z uprzątnięciem poboczy.

Jest to inwestycja, na którą się składa budowa praktycznie od podstaw 8 ulic, za kwotę ponad 6 milionów złotych. Są to ulice: Kilińskiego, Pocztowa, Mościcka, Leśna, Mickiewicza, Wyzwolenia, Długa i Spokojna. Część ulic otrzymała kostkę, a część asfalt. Jest to spowodowane wymogami technicznymi, ponieważ w niektórych miejscach nie można było położyć asfaltu ze względu na szerokość, a w innych nie można było położyć kostki ze względu na rodzaj podłoża. Tak więc kwestie techniczne i projektowe zadecydowały o wyborze konstrukcji drogi. W tej chwili nie ma już w Sławatyczach żadnej drogi, ani ulicy, która nie jest utwardzona. Wszystkie są utwardzone i w stanie dobrym lub bardzo dobrym – poinformował włodarz sławatyckiej gminy.

Więcej w filmie Radia Biper…

 

materiał: Radio Biper
film: Biper TV
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama