Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Podejrzany o kradzież rozbójniczą 48-latek z Międzyrzeca trafił do aresztu

Do tymczasowego aresztu trafił 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest kradzieże rozbójnicze na pracownicach sklepów. Sprawca dwukrotnie „odwiedził” markety ani myślał jednak zapłacić za wybrany towar. By utrzymać się w jego posiadaniu groził śmiercią oraz użył przemocy wobec kobiet. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzeń doszło w marcu oraz kwietniu br.. Sprawca dwukrotnie „odwiedził” sklepy na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Ani myślał jednak płacić za wybrany towar. Jego łupem padły perfumy i alkohol na łączną kwotę ponad 500 złotych. Jednak by utrzymać się w ich posiadaniu w jednym przypadku groził pracownicy śmiercią, w drugim użył przemocy wobec kobiety, która chciała go zatrzymać.

Kryminalni międzyrzeckiego komisariatu, którzy zajęli się sprawą ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Okazało się, że jest to 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który pod koniec ubiegłego miesiąca opuścił zakład karny. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo.

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama