Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Terespol: Świąteczne spotkanie z policjantami pełniącymi służbę na wschodniej granicy

29 marca na terenie powiatu bialskiego odbyło się przedświąteczne spotkanie z policjantami oddelegowanymi do pełnienia służby na granicy. Uczestniczyli w nim szefowie lubelskiego i mazowieckiego garnizonu. Komendanci podziękowali policjantom za dotychczasową służbę, życzyli też mundurowym oraz ich rodzinom spokojnych Świąt Wielkanocnych.

W Terespolu odbyło się przedświąteczne spotkanie policjantów, którzy w tym okresie będą pełnić służbę na terenie powiatu bialskiego. W spotkaniu uczestniczył zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Olgierd Oleksiak oraz zastępca komendanta wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Jerzy Sztuc.

Uczestniczyli w nim również komendant miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla oraz policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, Oddziału Prewencji Policji w Radomiu i SPP w Ostrołęce wraz z dowódcami: insp. Roman Leszcz, mł. insp. Krzysztof Kmieciak, podkom. Daniel Motyl oraz st. sierż. Mateusz Bielak.

Panowie Komendanci podziękowali policjantom za dotychczasową służbę. Zaznaczyli też, że doceniają trud, z jakim zmagają się funkcjonariusze służący na wschodniej granicy RP. Podkreślali, że funkcjonariusze zostawiają swoje rodziny w domach, m.in. w okresie świątecznym. Wyjeżdżają, aby wesprzeć w niezwykle wymagającej służbie swoje koleżanki i kolegów. Podkreślili również, że na szczególne wyróżnienie zasługują najbliżsi naszych funkcjonariuszy, którzy z wielką dozą zrozumienia wspierają ich w działaniach.

Atmosfera spotkania pozwoliła oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama