Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

V Powiatowy Przegląd Teatrów „W świecie niepełności” w Kodniu (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 25 kwietnia 2024
, godz. 10:00
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu zaprasza do udziału w V Powiatowym Przeglądzie Teatrów "W świecie niepełności" w Kodniu, który odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10:00.

Organizatorami Powiatowego Przeglądu Teatrów „W świecie niepełności” są Środowiskowy Dom Samopomocy, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu, Gmina Kodeń oraz Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

W przeglądzie mogą wziąć udział:
1. Zespoły teatralne oraz grupy teatralno – muzyczne składające się z osób niepełnosprawnych, niesamodzielnych i sprawnych.
2. Grupy pochodzące ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Szkół Specjalnych, teatrów osób niepełnosprawnych oraz jednostek pozarządowych zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.
3. W przeglądzie mogą być prezentowane przedstawienia w każdej formie teatralnej, muzycznej i tanecznej, które mają na celu propagowanie twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami z wykorzystaniem innowacyjnych i różnorodnych technik ekspresji.

Do pobrania:
REGULAMIN

 

materiał: GCKSiT w Kodniu
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama