Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe otrzyma w zarząd część budynku przy Warszawskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 22 marca 2024
, godz. 11:00
22 marca o godz. 11:00 odbędzie się uroczyste przekazanie części budynku przy ul. Warszawskiej 14 w trwały zarząd Policealnej Szkoły - Medycznemu Studium Zawodowemu im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Białej Podlaskiej. Uroczystość wpisuje się w obchody 550-lecia Województwa Lubelskiego i tego też dnia osobom zasłużonym dla województwa zostaną wręczone stosowne medale.

Na wydarzenie zapraszają wspólnie marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz dyrektor Policealnej Szkoły – Medycznego Studium Zawodowego im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej Marzena Paszkowska.

Radio Biper objęło patronat medialny nad wydarzeniem.-

22 marca 2024 roku wszyscy jesteśmy zaproszeni do uczestnictwa w wydarzeniu, które stanie się kamieniem milowym zarówno dla lokalnej społeczności edukacyjnej, jak i dla wszystkich, którzy z dumą noszą w sercu historię Województwa Lubelskiego. Przekazanie symbolicznego klucza do nowych pomieszczeń szkolnych otworzy przed słuchaczami i nauczycielami nowe możliwości – to przestrzeń dla inspiracji, kreatywności i rozwoju, która będzie pielęgnowana przez każdego uczestnika życia szkolnego – podkreślają organizatorzy wydarzenia

Ale to nie wszystko. Uroczystość ta splata się z obchodami Jubileuszu 550-lecia Województwa Lubelskiego, podczas których wręczone zostaną specjalne Medale Zasłużonego dla Województwa Lubelskiego. To hołd dla tych, którzy przyczynili się do rozwoju i promocji naszego regionu, celebracja naszej wspólnej historii i przyszłości.

Program uroczystości:

Rejestracja gości (9.30-10.55)
Poświęcenie budynku i przecięcie wstęgi (11.00)
Część oficjalna uroczystości, w tym wręczenie Medali Zasłużonego dla Województwa Lubelskiego
Część artystyczna
Zwiedzanie nowych pomieszczeń szkoły

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli wybitni przedstawiciele życia publicznego, a wsparcie sponsorów i patronat medialny gwarantują, że będzie to wydarzenie zapamiętane przez lata. Patronat: Dariusz Stefaniuk – poseł na Sejm RP oraz Grzegorz Bierecki – senator RP.

Szczegóły na stronie internetowej:
https://studiummedycznebp.pl/

 

materiał: Agnieszka Kondraszuk, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe 
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama