Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Tłuściec: Pędził krajową „dwójką”. Dostał 14 punktów karnych i 2 tysiące złotych mandatu

Wysokim mandatem zakończyła się jazda 66-latka, który na „krajowej dwójce” przekroczył dozwoloną prędkość niemal o 70 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych oraz 14 punktami karnymi. Stracił też prawo jazdy. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

W piątkowe popołudnie policjanci bialskiej grupy SPEED pełniący służbę na „krajowej dwójce” w miejscowości Tłuściec zauważyli kierowcę Peugeota, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Urządzenie wykazało, że w terenie zabudowanym jechał 119 km na godzinę. Oznacza to, że przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość o 69 km/h.

Po zatrzymaniu auta do kontroli okazało się, że za kierownicą osobówki siedzi 66-latek z powiatu łowickiego. Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny w wysokości 2 tysięcy złotych. Jego konto „wzbogaciło się” także o 14 punktów karnych. Stracił również prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy o zachowanie rozwagi na drodze i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wsiadając za kierownicę pojazdu jesteśmy odpowiedzialni również za przewożonych pasażerów jak też innych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.


 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama