Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wilczym Tropem. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Białej Podlaskiej (galeria)

1 marca 2024 roku o godzinie 10.00. uroczysta msza święta rozpoczęła Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Białej Podlaskiej. W niedzielę 3 marca, w ramach uroczystości dnia pamięci, z ul. Prostej wystartował Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Wilczym Tropem. 

Uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęły się 1 marca 2024 roku o godzinie 10.00. Miały swoją kontynuację 3 marca.

W ramach święta żołnierzy wyklętych odbyło się szereg wydarzeń. W niedzielę 3 marca 2024 r. o godzinie 10.00. w kościele NMP przy ul. Brzeskiej 33 w Białej Podlaskiej odprawiono Mszę świętą w intencji Ojczyzny. O godzinie 11.oo zebrani przemaszerowali pod Zakład Karny, gdzie odegrano hymn państwowy i odbył się apel poległych. Po uroczystym złożeniu kwiatów miało miejsce wystąpienie Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Następnie o godzinie 12.00 z ul. Prostej wystartował Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. 

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym to wyścig biegaczy na dystansie honorowym 1963 m oraz na odcinku 5 km (z elektronicznym pomiarem).

 

materiał: Radio Biper
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracował: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama