Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Pomagał sąsiadowi w drobnych pracach i zabrał jego oszczędności

Zarzuty kradzieży usłyszał 67-latek z gm. Terespol. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież pieniędzy z mieszkania swojego sąsiada. Pomagał seniorowi w drobnych pracach i wiedział, gdzie ten trzyma swoje oszczędności. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z terespolskiego komisariatu ustalili, że 67-latek z gminy Terespol stoi za kradzieżą pieniędzy na szkodę swojego sąsiada. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia br. na terenie gm. Terespol, a sprawa nie została jeszcze zgłoszona na Policję. Sprawca wykorzystać miał fakt, że często bywał w domu seniora pomagając mu w drobnych pracach. Wielokrotnie widział też, gdzie mężczyzna przechowuje swoje oszczędności.

W trakcie rozmowy z 86-letnim pokrzywdzonym i jego żoną potwierdzili zdarzenie. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie 4,5 tys. zł. Do sprawy zatrzymany został 67-latek. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że zabierając gotówkę wykorzystał moment kiedy senior był na podwórku. Pieniądze wydał na alkohol, jedzenie i spłatę posiadanych długów.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama