Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ireneusz Demianiuk będzie ubiegał się o reelekcję na urząd wójta Gminy Komarówka Podlaska (film)

Wójt Ireneusz Demianiuk poinformował, że w zbliżających się wyborach samorządowych będzie ubiegał się o reelekcję. Wspólnie z radą gminy kandydat zamierza kontynuować rozpoczęte zadania inwestycyjne i realizować program, który zapewni mieszkańcom coraz lepsze warunki do życia na terenie gminy.

Ireneusz Demianiuk wraz z kandydatami do rady gminy Komarówka Podlaska reprezentuje KWW Wspólna Sprawna Gmina.

Szanowni państwo, przez te ostanie lata minionej kadencji wiele zostało w naszej gminie zbudowane, wiele rzeczy zostało zrobionych. Myślę, że każdy obserwator, który tutaj żyje, mieszka, czy do nas przyjeżdża, może to zauważyć. Jako włodarz tej gminy wiem, ile jeszcze rzeczy jest do zrobienia, na ile inwestycji ludzie czekają, na ile spraw, które są pilne do załatwienia. Na dużo inwestycji mamy już zabezpieczone środki, wiele z nich ma już rozpisane postępowania przetargowe, a inne wspólnie z radnymi będę się starał dla państwa realizować, tak żeby życie w naszej gminie było po prostu dobre i przyjemne dla naszych mieszkańców – podkreśla wójt Ireneusz Demianiuk. – Zachęcam do udziału w wyborach samorządowych 7 kwietnia. Zachęcam do rozważenia oddania głosu na mnie i na kandydatów do rady gminy z mojego komitetu, bo swoją skutecznością, sprawczością oraz życzliwością dla mieszkańców gwarantujemy, że wiele spraw możemy załatwić, tak by życie w naszej gminie było po prostu lepsze.

 

materiał: Radio Biper Gmina Komarówka Podlaska
zdjęcie: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama