Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Marcin Kamil Duszek ogłosił swój udział w wyborach na urząd burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego (film)

Marcin Kamil Duszek, były poseł na Sejm RP, ogłosił oficjalnie rozpoczęcie kampanii wyborczej i swój start na urząd burmistrza miasta Międzyrzec Podlaski w nadchodzących wyborach samorządowych.

W nadchodzących wyborach samorządowych będę ubiegał się o urząd Burmistrza Miasta Międzyrzeca Podlaskiego. Zapraszam do spotkań, wspólnych rozmów o Naszym Mieście i wsparcia moich działań, którymi już niedługo się z Państwem podzielę – informuje kandydat na burmistrza Marcin Kamil Duszek.

Wraz ze wspaniałą drużyną radnych zdecydowałem się wystartować w najbliższych wyborach jako kandydat niezależny. Utworzyliśmy Komitet Wyborczy „Ponad Podziałami: w skład którego wchodzą ludzie z różnych środowisk, dla których najważniejszy jest drugi człowiek, a nie tworzenie podziałów. Jestem przekonany, że najlepszym miejscem do kontynuacji mojej służby jest Międzyrzec Podlaski. To tutaj na co dzień żyjemy, pracujemy i zmagamy się z tymi samymi problemami” – czytamy w oświadczeniu kandydata, który podkreśla, że jako samorządowiec powiatu bialskiego oraz poseł trzech kadencji przez blisko 20 lat pracował na rzecz lokalnej społeczności zabiegając o ważne dla miasta inwestycje. „W ostatnich latach nasze miasto otrzymało dofinansowanie o wartości ponad 100 mln zł, dzięki którym mogło się dynamicznie rozwijać. Doświadczenie i umiejętności w pozyskiwaniu środków ze wszystkich możliwych źródeł publicznych zaowocowały remontami i budową obiektów sportowych, kulturalnych, poprawą istniejącej infrastruktury drogowej, a także w ramach programu Polski Ład dla zabytków – remontami kościołów i cmentarza.”

Kandydat zapowiada, że już wkrótce przedstawi nazwiska kandydatów do rady gminy z własnego komitetu, którzy, jak podkreśla, pochodzą z różnych środowisk, są niezależni i nie podlegają żadnym wpływom i naciskom. – Chciałbym grupę tych wspaniałych kandydatów na radnych poprowadzić do zwycięstwa. Chciałbym również sprawić, by Międzyrzec miał nowego, dobrego, skutecznego gospodarza. Stąd ta decyzja o kandydowaniu na urząd burmistrza. Mam nadzieję, że również teraz pomożecie, zaufacie i nie zawiedziecie się swoim nowym burmistrzem, którego już 7 kwietnia wybierzecie – zwraca się do wyborców Marcin Kamil Duszek prosząc o głosy w wyborach. – Mam nadzieję, że ten czas, który jest przed nami, czas dla Międzyrzeca, będzie czasem pomyślnym, pełnym wielu możliwości, z których my, jako mieszkańcy, zechcemy w pełni skorzystać, by nasze miasto mogło się jeszcze dynamiczniej rozwijać.

Aktualizacja z dnia 1 marca 2024 r. – kandydaci do rady miasta:

1. Piotr Antoniuk

2. Grzegorz Kazimierczak

3. Paweł Sobczak

4. Wojciech Kot

5. Andrzej Tymoszuk

6. Patryk Wawruch

7. Mariusz Zgorzałek

Głos mieszkańca:

 

materiał: KWW Marcin Kamil Duszek Ponad Podziałami
zdjęcie: Marcin Kamil Duszek, FB
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama