Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Gotowanie z Pascalem podczas Gminnego Dnia Kobiet w Komarówce Podlaskiej (film) (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 10 marca 2024
, godz. 17:00
Gmina Komarówka Podlaska zaprasza na wspólne gotowanie z Pascalem i występ kabaretowy podczas Gminnego Dnia Kobiet, który zaplanowano na 10 marca.

W programie wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 17:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Komarówce Podlaskiej:

– wspólne gotowanie z Pascalem
– pokaz Szkoły Tańca i Gimnastyki „Diament”
– występ kabaretu „Poławiacze Pereł” z Lublina
– poczęstunek

Szanowne panie, kochane mieszkanki gminy Komarówka Podlaska, jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkie panie na Gminny Dzień Kobiet: babcie, mamy, córki, żony, które na co dzień żyją i pracują na terenie naszej gminy. Chcemy w ten sposób, jako samorząd, uczcić wszystkie panie naszej gminy. Dużą niespodzianką będzie obecność pana Pascala Brodnickiego. Jest znanym kucharzem, prezenterem telewizyjnym, który zechciał do nas przyjechać, przyjąć nasze zaproszenie i będzie miał pokaz gotowania dla wszystkich obecnych na tym wydarzeniu. Później będzie możliwość zdegustowania tego, co zostanie ugotowane. Kolejną atrakcją będzie występ kabaretu „Poławiacze Pereł”. Kabaret będzie występował na zmianę z panem Pascalem, tak, żeby ten czas nie był nudny, żeby był miły, lekki i przyjemny, żebyśmy miło w ten sposób spędzili wieczór – przybliża szczegóły wydarzenia i zachęca do udziału wójt gminy Komarówka Podlaska Ireneusz Demianiuk.

 

 

materiał: UG Komarówka Podlaska
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama