Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Koncert w piwiarni, wystąpi Zenek Kupatasa (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 16 marca 2024
, godz. 18:30
Zenek Kupatasa to jeden z najbardziej płodnych twórców na polskiej scenie muzycznej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty niezależnie, samodzielnie je promując.

W dniu 16 marca 2024 roku o godz. 18.30 w Piwiarni Warka odbędzie się koncert Zenka Kupatasy.

Zenek Kupatasa mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. W sumie napisał muzykę i teksty do ponad 120 utworów. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Ciężko go zaszufladkować. W pierwszym etapie swojej twórczości łączył ciężką muzykę z absurdalnym humorem. Obecnie bardziej skupia się na własnej filozofii życia, bije z niego optymizm, szczerość i radość tworzenia. Z wykształcenia jest psychologiem, a jego rozdzielona na dwa albumy „Rezyliencja” traktuje o zdolnościach adaptacyjnych do otaczającej nas rzeczywistości. Jego koncerty są zawsze otwarte na publikę.

Na scenie wspierają go w tym gitarzysta Jurek Halapenio, basista Włodek Bombel i perkusista Boguś Bambaryła, którzy tworzą z nim pozytywną, wybuchową mieszankę energetyczną.

Organizator imprezy przeznaczył dla czytelników portalu Radio Biper 2 bilety na koncert. Zapraszamy do kontaktu. Pierwsze dwie osoby otrzymają wejściówki.

 

materiał: Wojciech Witkowski
opracowanie: Jan Kowalski

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama