Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: „Kawa z Anią” – spotkanie z pisarką (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 7 marca 2024
, godz. 09:00
„Kawa z Anią” czyli spotkanie autorskie z Anną Siedlecką, autorką książki „Z okruchów nadziei”, odbędzie się 7 marca 2024 r. w Bibliotece Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II.

W imieniu Rektora prof. Jerzego Nitychoruka oraz Dyrektor Biblioteki Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II zapraszamy na „Kawę z Anią”, czyli spotkanie autorskie z Anną Siedlecką. Wydarzenie będzie miało miejsce 7 marca 2024 o godzinie 9.00 w Bibliotece Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II, przy ulicy Sidorskiej 102.

Książka Anny Siedleckiej „Z okruchów nadziei” porusza tematykę relacji między kobietą a mężczyzną oraz między matką a córką. Jest to opowieść o sile, którą każda kobieta posiada w sobie, lecz często o niej zapomina. To podróż w głąb własnej osobowości oraz w góry. To historia Lidki, która pewnego dnia traci wszystko. Jeśli jesteście ciekawi losów Lidki oraz chcecie podjąć refleksję nad siłą kobiecej natury, koniecznie przybądźcie na „Kawę z Anią”. Będziemy wspólnie celebrować wydanie jej debiutanckiej powieści i zawartą w niej historię.

Zapraszamy.

 

materiał: Rzecznik Prasowy Akademii Bialskiej
opracowanie: Jan Kowalski

 

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama