Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Bialski Dzień Organizacji Pozarządowych (galeria)

W ramach wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami lokalnych organizacji, dowiedzieć się więcej o aktywności społecznej i wolontariacie.

Z okazji Dnia NGO 27 lutego w Urzędzie Miasta Biała Podlaska zorganizowane zostało wyjątkowe wydarzenie. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać oferty lokalnych organizacji pozarządowych, aktywnie działających na rzecz społeczności, środowiska i praw człowieka

Spotkanie w Urzędzie Miasta umożliwiło zapoznanie się z szeroką gamą inicjatyw społecznych. Stworzyło także inspirującą przestrzeń do nawiązywania współpracy. Wydarzenie pozwoliło pozyskać praktyczną wiedzę na temat możliwości pozyskiwania środków na działalność NGO, o czym opowiedział Martyn Madej – Prezes Fundacji Centrum Rozwiązań Biznesowych.

Wydarzenie było okazją do prezentacji założeń Budżetu Obywatelskiego młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z terenu miasta.
Organizatorami Bialskiego Dnia Organizacji Pozarządowych byli:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk
Papierowa Wiklina
– Referat Spraw Społecznych UM oraz Referat Wspierania Przedsiębiorczości UM
 
 
Wydarzenie miało miejsce we wtorek 27 lutego w Urzędzie Miasta. Od godziny 9.30 działało stoisko NGO, a także punkt konsultacyjny NGO i BO. O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie Bialskiego Dnia Organizacji Pozarządowych i prezentacja bialskich NGO. Następnie odbył się wykład Prezesa Fundacji Centrum Rozwiązań Biznesowych Martyna Madeja „Możliwości pozyskania środków na działalność NGO”. Po zakończeniu prelekcji miała miejsce dyskusja, dotycząca przedstawionego zagadnienia. Wnioski z dyskusji, mającej na celu udzielenie odpowiedzi na pytanie „Jakiego wsparcia potrzebują organizacje pozarządowe?”, zakończyła wydarzenie.
 
 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska

opracowanie: Jan Kowalski

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama