Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Spotkanie autorskie debiutującej pisarki

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprosili miłośników literatury na spotkanie z Anną Siedlecką, promujące jej debiutancką książkę „Z okruchów nadziei”.

Wieczór autorski Anny Siedleckiej odbył się 23 lutego o godz. 18.00 w Dziale Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej.

Debiutująca pisarka jest bialczanką. Ukończyła filologię rosyjską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej (obecnie Akademia Bialska) oraz studia uzupełniające na tym samym kierunku na Uniwersytecie Rzeszowskim. Na co dzień pracuje w Akademii Bialskiej w sekcji praktyk studenckich i biurze karier.

Pierwsza powieść Anny Siedleckiej, zatytułowana „Z okruchów nadziei”, to książka o nadziei, miłości i przyjaźni. Mówi o relacji między kobietą a mężczyzną oraz matką a córką. Opowiada o sile, którą każda kobieta ma w sobie, ale często o niej zapomina.

To podróż w głąb samej siebie oraz podróż w góry. To historia kobiety, która pewnego dnia traci wszystko i upada. Czy będzie miała chęć i siłę, by wstać? Czy znajdzie w sobie okruchy nadziei na normalne życie? Lidka szuka ukojenia w ukochanych górach. To w Zakopanem znajdzie coś więcej niż spokój. Bo kiedy zostają tylko okruchy nadziei, życie pisze dla nas własny scenariusz – tak pisarka zapraszała do lektury swojego dzieła.

Dla licznie zgromadzonych uczestników wieczoru autorskiego Anny Siedleckiej, spotkanie z nią było nie tylko okazją do poznania okoliczności powstania jej prozy, czy poszerzenia wiedzy o inspiracjach opisanej historii. Była to także możliwość by zadać pytania, zdobyć dedykację i autograf pisarki i zrobić pamiątkowe zdjęcie.


 

materiał: Wydawnictwo Lucky, Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Jan Kowalski
opracowanie: Jan Kowalski

 

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama