Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zuzia Janik i Ladies uświetnią Dzień Kobiet w Rokitnie (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 10 marca 2024
, godz. 16:00
Wójt Jacek Szewczuk i Gminna Instytucja Kultury zapraszają na "Dzień Kobiet w Gminie Rokitno", który w dniu 10 marca o godz. 16:00 uświetnią swoimi występami Zuzia Janik oraz Kwartet Smyczkowy Ladies.

Niezwykle miłe chwile będzie można spędzić 10 marca w Gminie Rokitno podczas wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Organizatorzy przygotowali wyjątkową ucztę muzyczną, na którą serdecznie zapraszają wszystkie chętne panie już od godziny 16:00.

Chcemy podarować naszym paniom chwile wytchnienia od codzienności i zachęcamy, aby zrelaksowały się w licznym, kobiecym gronie przychodząc z przyjaciółką, mamą, sąsiadką, koleżanką z pracy…” – mówi Joanna Sieraj, dyrektor Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie.

W programie:

– koncert Zuzi Janik, bialskiej uczestnicy „The Voices of Poland”

Najpierw będzie można wysłuchać pięknego głosu Zuzi Janik- utalentowanej bialczanki, uczestniczki The Voice od Poland oraz Szansy na sukces. Zuzia wciąż się rozwija i kształci swój warsztat wokalny. Koncertuje w wielu miejscach, a tego dnia będzie można podsłuchać jej wykonania właśnie na scenie Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie. Wokalistka wydała już dwa single, ale nie chce na tym kończyć. Pragnie być profesjonalistką, koncertować i marzy o nagraniu własnej płyty.


– koncert Kwartetu Smyczkowego Ladies – artystek Filharmonii Lubelskiej i Opery Lubelskiej

Następnie niepowtarzalną atmosferę zapewnią Artystki Filharmonii Lubelskiej i Opery Lubelskiej podczas wyjątkowego KONCERTU Kwartetu Smyczkowego LADIES. Zespół składa się z czterech uroczych  i pełnych temperamentu dziewczyn, dla których muzyka stanowi największą życiową pasję. I tak już od 15 lat koncertują w całej Polsce. W roku 2012 wystąpiły w programie X-factor. Teraz tworzą oprawy muzyczne do  wielu programów rozrywkowych. Ich materiały audio były wykorzystywane m.in. w serialu „Naznaczony” i w filmie „Kochaj i tańcz”. Ladies uświetniały swą grą także Festiwal filmowy „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym oraz Festiwal Ogrodów w Nałęczowie.


– słodki poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Rokitno oraz Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie.

 

materiał: GIK Rokitno
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama