Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Jak zyskać więcej miejsca do przechowywania w łazience?

Łazienka to jedno z pomieszczeń, w których zwykle nie planujemy ustawiać zbyt dużej ilości mebli. Szybko jednak okazuje się, że w przypadku małej ich liczby nie będziemy mieli wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Jak zyskać je w sprytny sposób?

Jakie rzeczy najczęściej przechowujemy w łazience?

Aranżując łazienkę, warto zastanowić się, ile miejsca do przechowywania będzie nam potrzebne. W pomieszczeniu tym warto mieć dostęp do:

ręczników,

artykułów kosmetycznych,

artykułów higienicznych,

środków piorących,

środków czyszczących.

Dzięki temu korzystanie z łazienki będzie o wiele prostsze, a my nie będziemy musieli za każdym razem, gdy czegoś zabraknie, udać się do garderoby, kuchni czy składzika. Okazuje się, że aby pomieścić w łazience te wszystkie rzeczy, potrzebujemy jednej dużej szafy albo 2-3 mniejszych. Weźmy pod uwagę fakt, iż meble do łazienki zwykle nie są aż tak pojemne, jak w przypadku mebli dedykowanych innym pomieszczeniom.

Jak zyskać miejsce do przechowywania w łazience?

W aranżacjach łazienek zwykle króluje minimalizm. Skupiamy się na armaturze oraz niezbędnym sprzęcie. Czasami decydujemy się też na meble łazienkowe stojące, zwłaszcza przy większej powierzchni do zagospodarowania. Niemniej jednak często okazuje się, że brakuje nam kilku półek na niezbędne produkty. Warto wtedy sięgnąć po szafki wiszące do łazienki. Nie trzeba przeprowadzać remontu, aby je zamontować. Ponadto w sklepie AKORD można zakupić modele, które będą tworzyły spójną całość z pozostałymi meblami łazienkowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest również szafka nad pralką, która pozwala maksymalnie wykorzystać cenną przestrzeń. Dzięki niej wykorzystamy miejsce, które i tak zwykle pozostaje puste.

Wysokiej jakości meble do łazienki

Kupując meble do łazienki, skupiamy się nie tylko na ilości, lecz również na jakości. Jest to bardzo istotne, jeśli mają nam one posłużyć przez dłuższy czas. Meble te powinny być odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym przede wszystkim wilgoci. Dobrze, aby były jak najbardziej funkcjonalne, posiadając sporą ilość półek do przechowywania. Szafki łazienkowe wiszące powinny być w miarę możliwości długie, dzięki czemu wykorzystamy przestrzeń dostępną na ścianie. Co najważniejsze, nie musimy decydować się na remont łazienki, aby wprowadzić do pomieszczenia nowe rozwiązania. Wręcz przeciwnie- nowe meble możemy dokupić właściwie w każdym momencie. Jeśli w pomieszczeniu nie mamy wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, to znaczy, że czas na zmiany!

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama