Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wykorzystali niezamknięte drzwi dostawczaka…

Kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego ustalili sprawców kradzieży elektronarzędzi o wartości ok. 8 tys. zł oraz odzyskali skradziony sprzęt. Sprawcy wykorzystali fakt pozostawienia niezamkniętego busa z zawartością. Zarzuty usłyszał dwóch mieszkańców miasta w wieku 19 i 35 lat. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi z busa zaparkowanego na jednej z posesji na terenie miasta. Łupem sprawców padły m.in. młot udarowy, wiertarka, wkrętarka oraz poziomica laserowa. Wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzonego na kwotę około 8 tys. zł. Sprawcy kradnąc wartościowy sprzęt wykorzystali fakt, że auto nie było zamknięte.

Sprawą zajęli się kryminalni międzyrzeckiego komisariatu, którzy już następnego dnia po zgłoszeniu ustalili personalia mężczyzn podejrzewanych o ten czyn. Odzyskali też całość skradzionego mienia.

Do sprawy zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy miasta w wieku 19 i 35 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Za popełniony czyn grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama