Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Młodzieżówka Niwy Łomazy trenowała na zimowisku w Lublinie

W dniach 05-07 lutego dzieci z młodzieżowej drużyny piłkarskiej Niwy Łomazy przebywały na zimowisku sportowo-rekreacyjnym w Lublinie. Program obfitował w zajęcia treningowe i edukacyjne oraz atrakcje turystyczne.

W zimowisku brały udział dzieci i młodzież w wieku od 10 do 13 lat. Jego celem była integracja zawodników oraz przygotowanie do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego, propagowanie sportu, przezwyciężenie własnych słabości oraz podnoszenie własnej wartości za pomocą sukcesów sportowych.

Program pobytu obejmował zajęcia treningowe i edukacyjne oraz atrakcje turystyczne. W trakcie trwania zimowiska dzieci brały udział w treningach i zajęciach sportowych organizowanych na obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Ukojeniem dla zmęczonych nóg dzielnych zawodników był dwukrotny pobyt na basenie z wszystkimi jego dodatkowymi atrakcjami, gdzie zregenerowali swoje siły. Wśród dodatkowych atrakcji: zwiedzanie Areny Lublin i Centrum Olimpijskiego, pobyt w parku trampolin oraz uczestnictwo w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była prezentacja drużyny Motoru Lublin z możliwością spotkania z zawodnikami.

Wyjazd na zimowisko był możliwy przy wsparciu wielu sponsorów z gminy Łomazy i nie tylko. Drużyna składa serdeczne podziękowania państwu Sylwii Łochinie, Sławomirowi Dymowskiemu, Kamilowi Kasabudzkiemu, Zdzisławowi Serhejowi, Jerzemu Czyżewskiemu, Monice Jaroszuk, Kamilowi Serhejowi, Dorocie Zając, Arkadiuszowi Dyrdowskiemu, Bogdanowi Raczyńskiemu, Andrzejowi Wińskiemu oraz Krzysztofowi Kamińskiemu.
 
 
 
 
materiał, tekst i zdjęcia: Piotr Zając
opracowanie: Anna Ostapiuk
Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama