Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Bialskie rodziny zastępcze bawiły się na drugim już balu karnawałowym

Bal karnawałowy dla członków rodzin zastępczych z terenu miasta Biała Podlaska to nie tylko wspaniała zabawa i miło spędzony czas, ale też wyjątkowa forma podziękowania tym, którzy na co dzień są cichymi bohaterami.

9 lutego Klub Kultury „Eureka” Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej gościł rodziny zastępcze na dorocznym balu karnawałowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej i jego Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością prezydent Michał Litwiniuk, który objął wydarzenie swoim patronatem. Włodarz miasta otworzył karnawałową zabawę, a następnie aktywnie w niej uczestniczył bawiąc się i tańcząc z innymi uczestnikami balu.

Organizatorzy wspierani przez pracowników KK Eureka zadbali o miłą atmosferę, dobrą zabawę i ciekawe atrakcje, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przed rozpoczęciem zabawy rozstrzygnięty został świąteczny konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową, który został przeprowadzony w grudniu 2023 r.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Jan Kowalski
opracowanie: Jan Kowalski

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama