Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: AI w praktyce. Narzędzia sztucznej inteligencji w biznesie i praktyce (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 20 kwietnia 2024
, godz. 10:00
 -> 21 kwietnia 2024
Wychodząc naprzeciw obecnym trendom Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II organizuje dwudniowe szkolenie pt. „AI w praktyce. Narzędzia sztucznej inteligencji w biznesie i praktyce”.

Szkolenie „AI w praktyce. Narzędzia sztucznej inteligencji w biznesie i praktyce” prowadzone będzie w trybie stacjonarnym. Odbędzie się w dniach 20-21.04.2024 r. w Akademii Bialskiej przy ul. Sidorskiej 95/97.

Szkolenie skierowane jest do profesjonalistów z różnych sektorów, którzy chcą zrozumieć i wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w swojej pracy, w tym menedżerów, specjalistów IT, analityków biznesowych, oraz liderów projektów zainteresowanych innowacjami technologicznymi.

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy o możliwościach i ograniczeniach sztucznej inteligencji, nauczenie jak efektywnie wykorzystać narzędzia AI w pracy zawodowej oraz jak tworzyć i wdrażać rozwiązania AI przy minimalnym kodowaniu.

Szkolenie koncentruje się na praktycznym zastosowaniu AI, od teoretycznych podstaw po tworzenie asystentów AI, z naciskiem na rozwijanie kompetencji przyszłości.

Szczegółowe informacje w zakładce:

https://aceu.akademiabialska.pl/kursy-i-szkolenia/ai-w-praktyce-narzedzia-sztucznej-inteligencji-w-biznesie-i-pracy-zawodowej-39.html

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2024 r.

Zapraszamy.

 

materiał: Akademia Bialska im. Jana Pawła II
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama