Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024 (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 17 lutego 2024
, godz. 09:00
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024 w gimnastyce artystycznej, który odbędzie się 17 lutego w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej 8 A w Białej Podlaskiej. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Radio Biper objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Tego dnia będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz) oraz duety, które będą oceniane przez profesjonalny panel sędziowski.

Miasto Biała Podlaska gościć będzie rekordową ilość zawodników – do rywalizacji o miejsca na podium zgłosiło się prawie 300 zawodniczek z wielu klubów z całej Polski: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Namysłowa, Kłodzka, Świebodzic, Łodygowic, Tomaszowa Lubelskiego, Białegostoku, Kędzierzyna Koźla, Gogolina i oczywiście z Białej Podlaskiej.  

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska. Jak zapewniają organizatorzy, udział w wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka. Wśrod patronów medialnych są m.in.: Radio Biper, Biała24, Podlasianin, podlasie24.pl, Radio Podlasie i Radio Eska2.

Zmagania zawodniczek będzie można oglądać podczas transmisji na żywo prowadzonej przez RELL.TV, jednak organizatorzy zapraszają do kibicowania na hali.

Wstęp jest bezpłatny.

 

materiał: SGA Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama