Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sławatycze: 22. Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych (galeria)

22. Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej odbył się 2 lutego 2024 r. Impreza zgromadziła 140 osób z czternastu drużyn. Faza eliminacyjna odbywała się w 3 halach: Sławatyczach, Piszczacu i Tucznej.

W dniu 2 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławatyczach rozegrano 22. Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej. Fazę wstępną rozegrano w trzech miejscach. W hali sławatyckiej zagrali: Policja Łuków, IPA KMP Lublin, Policja Lubartów, PSP Biała Podlaska, Terytorials Rzeszów. W Tucznej wystąpili: PSG Biała Podlaska, PSG Terespol, Policja Puławy, Policja Biała Podlaska, 19 Brygada Zmechanizowana Lublin. W Piszczacu: Policja Chełm, PSG Chłopiatyn, PSG Janów Podlaskich, PSG Dorohusk.

Turniej powstał właściwie przypadkiem. Rozegraliśmy pierwsze zawody i tak co roku się spotykamy. Celem jest integracja służb mundurowych. Od ponad dwudziestu już lat, co roku uczestniczy w imprezie około 15 drużyn. W tym roku do wygrania jest puchar burmistrza Piszczaca – mówił o historii rozgrywek i ich znaczeniu jeden z twórców zawodów Sławomir Jarocki

W następnej fazie odnotowano następujące wyniki:

– PSG Dorohusk IPA Lublin 1: 2,

– KMP Chełm 19 Brygada Zmechanizowana Lublin 0:1,

– Policja Biała Podlaska Terytorials Rzeszów 2:2 – po karnych awans Terytorials Rzeszów,

– PSG Terespol Policja Łuków 2:2 – po karnych awans PSG Terespol.

W fazie pucharowej: IPA KMP Lublin pokonuje Terytorials Rzeszów i zajmuje 3 miejsce, a 19 Brygada Zmechanizowana Lublin wygrywa z PSG Terespol i wygrywa cały turniej.

Mundurowi integrują się, walczą ze sobą, a zarazem się fajnie bawią. Chętnie im udostępniamy salę i inne pomieszczenia szkoły. Jesteśmy otwarci, tym bardziej, że turniej organizowany jest w dobrej wierze, w celu integracji służb mundurowych – relacjonował gospodarz turnieju Mariusz Oleszczuk, dyrektor Zespołu Szkół w Sławatyczach.

Klasyfikacja końcowa:

– 1 miejsce 19 Brygada Zmechanizowana Lublin,

– 2 miejsce PSG Terespol,

– 3 miejsce IPA KMP Lublin,

– 4 miejsce Terytorials Rzeszów,

– 5 miejsce Policja Biała Podlaska,

– 6 miejsce Policja Łuków,

– 7 miejsce PSG Dorohusk,

– 8 miejsce Policja Chełm.

Pozostałym drużynom przyznano 9 miejsce.

Mecze sędziowali: Gruszka, Nilipiuk, Mróz.

Turniej mógł zaistnieć dzięki: burmistrzowi miasta Piszczac, wójtowi gminy Kodeń, wójtowi gminy Tuczna, wójtowi gminy Wisznice, przewodniczącemu IPA Lublin, przewodniczącemu IPA Biała Podlaska,  ZG NSZZ FSG w Warszawie, ZO NSZZ FSG w Chełmie, ZW NSZZ Policjantów województwa Lubelskiego; oraz firmom: ETMUS, PETRODOM, PIOTRANS, BIASOV, PEGAZ, PAGOS, HORYZONT, Piekarnia PARTNER, YACEK, DACH SERVIS.       

 

materiał: Radio Biper Sławatycze
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama