Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Bal karnawałowy z babcią i dziadkiem w Sitniku (film) (galeria)

25 stycznia w Klubie Kultury w Sitniku odbył się Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Sitniku. Bal był okazją do wspólnych obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci przygotowały swoim babciom i dziadkom program artystyczny, w którym zaprezentowały okolicznościowe wierszyki. Złożyły również ukochanym seniorom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Następnie nadszedł czas wspólnej zabawy i tańców.

Dzięki strojom karnawałowym tego dnia na sali było barwnie i kolorowo. Humory dopisały wszystkim, było mnóstwo atrakcji i zabawy – relacjonuje społeczność szkolna. – Dziękujemy serdecznie babciom, dziadkom i nauczycielom za uczestnictwo w balu, a rodzicom  za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Towarzyszyliśmy uczestnikom balu z kamerą. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej Radia Biper:

Dzisiaj mamy taki cudowny dzień, obchodzimy Święto Babci i Dziadka, osób, które chyba najbardziej kochają swoje maluchy. Jak więc ich nie uczcić i jak im nie podziękować? Chcieliśmy bardzo podziękować, uszanować i życzyć wszystkiego najlepszego. Chwile spędzone z wnukami to najcudowniejsze chwile, każdy z nas jest lub będzie dziadkiem czy babcią. Myślę, że inaczej się kocha swoje wnuki niż dzieci – podkreśla dyrektor Szkoły Podstawowej w Sitniku Marzena Demeszko.

Babciom i dziadkom przybyłym na uroczystość towarzyszyła tego dnia sekretarz gminy Biała Podlaska Grażyna Majewska, która przyłączyła się do życzeń składanych przez wnuki. – Gratuluję serdecznie aktorom, którzy fantastycznie recytowali, a jeszcze piękniej śpiewali. Również osobom, które przygotowywały dzieci do występu. A babciom i dziadkom życzę dużo zdrowia i radości z wnucząt jak najdłużej.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał, tekst: A. Karpowicz, SP w Sitniku / Radio Biper
zdjęcia: Małgorzata Mieńko, Radio Biper / SP w Sitniku
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama