Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Poszukiwany 35-latek w pokoju miał narkotyki

Do zakładu karnego trafił 35-latek zatrzymany przez bialskich kryminalnych. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Dodatkowo poszukiwany był do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Wczoraj bialscy kryminalni zapukali do jednego z domów na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że przebywający tam 35-latek posiada narkotyki. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jest również poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Ne miejscu funkcjonariusze potwierdzili swoje ustalenia. Wewnątrz przebywał poszukiwany mężczyzna. Dodatkowo w jednym z pokoi, kryminalni ujawnili woreczki zarówno z białą substancją jak też suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina i marihuana. 35-latek został zatrzymany, natomiast nielegalne środki zabezpieczone.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama