Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 podpisał umowę z Wipaszem. Współpraca ma przynieść wymierne korzyści (galeria)

Współpraca Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej z firmą WIPASZ S.A. przynosi wymierne korzyści.

W ramach współpracy firma WIPASZ S.A. zakupiła nowoczesny sprzęt za kwotę 33 400 zł i przekazała szkole na potrzeby kształcenia zawodowego.

Dwa monitory interaktywne 75″ trafią do pracowni elektrycznych, dziewięć sterowników PLC do pracowni mechatronicznych, a elektryczny zszywacz introligatorski do pracowni grafiki.

W ramach współpracy Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej z firmą WIPASZ S.A. uczniowie technikum odbywali wakacyjne staże, mogą odbywać praktyki zawodowe, uczestniczyli w wycieczkach prezentujących najnowocześniejszy w naszym regionie, w pełni zautomatyzowany zakład przetwórstwa drobiu.

WIPASZ SA jest jednym z nielicznych zakładów w okolicy Białej Podlaskiej wyposażonym w roboty przemysłowe. Z tej racji firma jest zainteresowana zatrudnieniem absolwentów technikum kształcących się w zawodach technik mechatronik i technik elektryk.

materiał: WIPASZ S.A.
tekst: Ryszard Dołęga – dyrektor ZSZ Nr 2
zdjęcia: Ewa Toczek WIPASZ S.A.
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama