Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Jasełka w Szkole Podstawowej w Sitniku (galeria)

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Sitniku zaprosili społeczność szkolną i swoich gości do obejrzenia jasełek bożonarodzeniowych.

W sercach radosnego pokoju, w domach świątecznego nastroju, w mikołajowym worku prezentów na rok cały, by w ustach dźwięki kolęd rozbrzmiewały, na stole sianka i opłatka białego, na święta zdrowia, radości oraz szczęśliwego Roku Nowego„- takie życzenia przekazały dzieci wszystkim zebranym gościom, rodzicom i społeczności szkolnej podczas jasełek bożonarodzeniowych, które miały miejsce w Szkole Podstawowej w Sitniku dnia 21grudnia.  

Tego dnia szkołę odwiedzili ich niezawodni „aniołowie”, min. przedstawiciele urzędu gminy: sekretarz Grażyna Majewska i Agnieszka Sęczyk, emerytowani pracownicy Janina Wolska, Jadwiga Sidoruk i Helena Liniewicz, a także ksiądz parafii Zdzisław Matejuk i rodzice, którym należą się wielkie podziękowania za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu. 

Wymownym akcentem było hasło jasełek „Bóg się rodzi – zróbcie miejsce dla miłości”, do którego odniosła się Agnieszka Sęczyk zwracając się do wszystkich zebranych w swoich życzeniach. Życzenia przekazały również dyrektor Marzena Demeszko i Grażyna Majewska. Gratulacje należą się Gabrieli Patejuk i Iwonie Charytoniuk za scenariusz jasełek i przygotowanie dzieciaczków z zerówki, które wcieliły się w swoje role i z wielką miłością oraz uczuciem ukazały magię Bożego Narodzenia. Mariuszowi Polakowi przekazujemy podziękowania za oprawę muzyczną i wspólne kolędowanie. 

 

materiał, tekst i zdjęcia: SP w Sitniku
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama