Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kiermasz bożonarodzeniowy w Łomazach (galeria)

10 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było zakupić piękne i oryginalne świąteczne ozdoby, przysmaki oraz upominki tworzone przez rękodzielników z naszego regionu.

Odwiedzający mogli cieszyć się różnorodnością produktów, które oferowali wystawcy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od różnego rodzaju świątecznych wieńców, stroików, bombek i dekoracji, przez pierniczki oraz inne smakołyki, aż po miód, świece czy mydełka z pszczelego wosku. 

Ważnym elementem kiermaszu było stoisko charytatywne, które pozwoliło włączyć się w szczytny cel pomocy dla Elżbiety Hordejuk z Dubowa. Z taką szlachetną inicjatywą wyszli jej przyjaciele, którzy dzielnie wspierają ją w walce z chorobą nowotworową. Cieszymy się, że podczas kiermaszu mieliśmy także możliwość gościć przedstawicielki KGW w Romanowie „Rumianki”, które zaprezentowały u nas swoje stoisko po raz pierwszy. 

Swoją wspaniałą twórczością podzielili się także: Anna Fuks, Danuta Bandzarewicz, Piotr Patrejko, Janina Gryczko, Agnieszka Wołosowicz i Diana Wołoszko “Zakręcony świat kolorowych wstążek”. 

Organizatorzy: Wójt Gminy Łomazy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach. Dziękujemy wszystkim wystawcom za wyjątkowy klimat wydarzenia, a mieszkańcom i ich gościom za obecność.  

materiał, tekst i zdjęcia: Beata Kaczmarek, GOK Łomazy 
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama