Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Nowe motocykle oraz ciągnik rolniczy w WORD Biała Podlaska (film)

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej zakupił nowe motocykle do przeprowadzania egzaminów na kat. A, A2, A1 oraz ciągnik rolniczy do egzaminowania na kategorię prawa jazdy T.

Zakupiono:

Kategoria A :
• Yamaha MT-07 MTN690
Kategoria A2 :
• Yamaha MT-03 MTN320-A
Kategoria A1:
• Yamaha MT-125 MTN125-A

Ciągnik rolniczy Kategoria T:
• ZETOR Proxima CL 100

Ww. pojazdy wraz z ciągnikiem to łączny koszt ok. 350 tysięcy złotych. Dotychczas egzaminy na kategorię T odbywały się na zdecydowanie już wysłużonym 40-letnim ciągniku ZETOR 5211, który WORD wystawi na sprzedaż w styczniu. Motocykle, na których obecnie odbywały się egzaminy na kat. A, A1, A2 będą wystawione na sprzedaż po nowym roku.

Oficjalna prezentacja nowych motocykli oraz ciągnika dla przedstawicieli ośrodków szkolenia oraz instruktorów nastąpi 15 grudnia.

Sprzęt został już pokazany instruktorom, reakcje są bardzo pozytywne. Myślę, że komfort zdawania egzaminów państwowych zdecydowanie się polepszy – podkreśla dyrektor WORD Biała Podlaska Wojciech Babicz. – Łączny koszt motocykli to ok. 90 tys. zł, natomiast ciągnika ok. 260 tys. zł.

Motocykle będą wykorzystywane na egzaminach od kwietnia, może od marca, zależy jak pozwoli na to pogoda. Obsługa tych będzie umieszczona na naszej stronie internetowej, przygotujemy informacje fotograficzne, gdzie są przyrządy i ich sprawdzania w czasie egzaminu – dodaje egzaminator nadzorujący Andrzej Kacik.

Zakupiony ciągnik będzie służył do egzaminu na kat. T, jest również wykorzystywany na odśnieżania placu manewrowego WORD.

 

materiał, tekst i zdjęcia: Wojciech Babicz, dyrektor WORD Biała Podlaska
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama