Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Cicibór Duży: Policjanci wzięli udział w „Meczu słodkich serc”

Jak co roku policjanci z garnizonu Biała Podlaska udział w „Meczu słodkich serc”. Impreza, która już od wielu lat organizowana jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym. Wpisuje się ona w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W tym roku policyjna reprezentacja liczyła dwie drużyny, które stanęły na podium zajmując drugie i trzecie miejsce. Najważniejsza jednak była ofiarność uczestników oraz dobra zabawa.

„Mecz słodkich serc” to jeden z elementów społecznej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, który organizowany jest już od 31 lat. Biletem wstępu na to wydarzenie były słodycze, które trafią do dzieci i osób potrzebujących z terenu gminy. Jak co roku odpowiedzieliśmy na zaproszenie organizatora akcji tj. Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej.

W tym roku poza reprezentacją Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na czele której stanął Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej podinp. Mariusz Kononiuk swoją drużynę wystawili również policjanci z Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim. Policjanci i pracownicy chętnie włączyli się w tą akcję przygotowując paczki ze słodkościami, które drużyna przekazała podczas rozgrywek.

Impreza odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym, a 8 drużyn rywalizowało ze sobą w meczach piłki siatkowej. Bialscy policjanci stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Wyprzedziła ich drużyna „Niwa Łomazy”. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim.

Choć policjanci prezentowali wysoki poziom gry, tym razem sportowy cel rywalizacji stał na drugim miejscu. Najważniejsza była ofiarność uczestników spotkania i dobra zabawa. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za udział i obdarowali ich ręcznie wykonanymi bombkami.


 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska / komisarz Anna Kamola
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama