Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Upadek” – monodram Faustyny Wojdakowskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 8 grudnia 2023
, godz. 13:00
Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury zapraszają na monodram aktorki Teatru Słowa Justyny Wojdakowskiej "Upadek" w reżyserii Danuty Szaniawskiej.

„Upadek” to opowieść o młodej dziewczynie, która pozornie przygotowuje się do ucieczki z domu. Jednak podczas pakowania odkrywa skarby przeszłości: lalkę z dzieciństwa, książki, a także rekwizyty symbolizujące różne życiowe wybory. Poprzez te przedmioty przenika w nas refleksja nad współczesnym światem, zmieniającymi się normami społecznymi i obyczajowymi.

„Upadek” to nie tylko historia. To głęboka refleksja nad wartościami, jakimi kieruje się młode pokolenie. Spektakl ten to swoisty dramat społeczny, który woła o zrozumienie i wsparcie w wyborze istotnych wartości na progu dorosłości.

Faustyna Wojdakowska jest aktorką Teatru Słowa, w którym od 2020 roku gra główne role oraz studentką I roku studiów magisterskich filologii angielskiej.

Monodram będzie można obejrzeć 8 grudnia o godz. 13:00 oraz o 17:00 w sali teatralnej przy ulicy Krótkiej 1. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp jest bezpłatny.

 

materiał: UM Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama