Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Śpiewający poezję policjant z Terespola. Wyróżnienie Eugeniusza Badalskiego podczas 23. Otwartego Konkursu Poezji Śpiewanej „VOICE POETICA”

Już po raz 23. odbył się Otwarty Konkurs Poezji Śpiewanej „VOICE POETICA” o nagrodę Starosty Bialskiego. Podczas przeglądu, który odbył się w miniony weekend w Terespolu wystąpili artyści z naszego regionu. Wśród wyróżnionych znalazł się asp. szt. Eugeniusz Badalski dyżurny terespolskiego komisariatu.

W miniony weekend w Terespolu odbył Konkurs Poezji Śpiewanej „VOICE POETICA” o Nagrodę Starosty Bialskiego. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń poetycko- muzycznych na naszym terenie. Już po raz 23. wystąpili w nim artyści z naszego regionu. Udział w nim wziął również funkcjonariusz komisariatu w Terespolu, który łączy służbę w Policji z pasją muzyczną. Był to jego muzyczny debiut, podczas którego zaśpiewał swoją autorską piosenkę. Funkcjonariusz został wyróżniony przez jury. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze udanego występu, życząc mu kolejnych sukcesów.

Asp. szt. Eugeniusz Badalski pełni służbę na stanowisku oficera dyżurnego już od ponad 11 lat, natomiast w Policji służy od 21 lat. Pan aspirant chętnie wykorzystuje swój talent również w służbie podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami powiatu. Podczas takich spotkań prezentuje piosenki prewencyjne własnego autorstwa. Dzięki temu dzieci łatwiej zapamiętują jakże ważne kwestie bezpieczeństwa.

Funkcjonariusz chętnie angażuje się też w działania na rzecz miasta Terespol, poprzez czynny udział w imprezach mających na celu krzewienie kultury występując jako prowadzący wydarzenia konferansjer. Napisał również słowa hymnu dla Szkoły Podstawowej w Terespolu, której jest absolwentem.materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama