Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Poszukiwany listem gończym 27 latek zatrzymany w pociągu

27-latek, który był poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez bialskich kryminalnych. Przez ostatnie miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się za granicą naszego kraju. Do zatrzymania doszło w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska. Dzisiaj usłyszał kolejne zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych, które dokonał kilka miesięcy wcześniej na terenie Białej Podlaskiej.

Wczoraj bialscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania za granicą naszego kraju. Policjanci krok po kroku ustalili miejsce, gdzie obecnie przebywa. Do zatrzymania doszło w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska.

27-latek był w zainteresowaniu mundurowych również w związku z szeregiem kradzieży sklepowych, do których doszło kilka miesięcy wcześniej w jednym z marketów na terenie Białej Podlaskiej. Łupem amatora cudzego mienia padł wówczas markowy alkohol, słodycze i kosmetyki na kwotę ponad 1400. Zatrzymany usłyszał dzisiaj zarzuty.

Mężczyzna spędzi w Zakładzie Karnym najbliższe miesiące. Odpowie również za kolejne kradzieże. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama