Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Bialscy kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków

Niemal tysiąc porcji dilerskich narkotyków ujawnili bialscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie miasta. Do sprawy zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 42-43 lat. Usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu bialscy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że w mieszkaniu zajmowanym przez 42-latka znajdują się znaczne ilości narkotyków. Policjanci weszli do wytypowanego mieszkania oraz należącej do niego piwnicy.

W trakcie prowadzonych czynności potwierdzili posiadane informacje. Ujawnili susz roślinny oraz białą substancję. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal tysiąca porcji dealerskich tych narkotyków.

Do sprawy zatrzymany został 42-latek a także jego 43-letni znajomy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Podejrzani są o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama