Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Klubowy turniej „Gimnastyka Moja Pasja” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 2 grudnia 2023
, godz. 11:00
Serdecznie zapraszamy na Klubowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej „Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja”, który odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej 8 A w Białej Podlaskiej. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 10.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Podczas jednodniowej imprezy gimnastycznej będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz), w układach grupowych, duetach oraz trio.

Podczas Turnieju odbędzie się licytacja choinek, które Stowarzyszenie otrzymało od sponsora – Gospodarstwo rolno-leśne Państwa Kołodyńskich z Białej Podlaskiej. Zaplanowanych jest wiele atrakcji muzycznych, m.in. koncert Zespołu „Art Quintet” składający się z pięciu utalentowanych kobiet z: Polski, Białorusi i Ukrainy, które na co dzień są pedagogami w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej.

W przerwach między rywalizacją zawodniczek wystąpi również znana i utalentowana wokalnie Maja Romanowska oraz formacje radzyńskiej szkoły tańca prowadzonej przez Pawła Jabłońskiego – Dance ma sens. W imieniu lokalnych artystów i Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy również na połączony z zawodami kiermasz Bożonarodzeniowy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska. Jak zapewniają organizatorzy udział w Wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie, realizowane przy współpracy z Polskim Związkiem Gimnastycznym w ramach projektu „Polski Dzień Gimnastyczny 2023” i zostało objęte patronatem medialnym przez: RadioBiper, Biała24, Podlasianin, podlasie24.pl, Radio Podlasie i Radio SuperNova.


 

 

materiał: Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Kinga Franczuk Prezes Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama