Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wisznice: Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym w Wisznicach AKCJA złożenia życzeń koleżankom, kolegom, nauczycielom, rodzicom, sąsiadom. Weź je ze sobą miłe słowo i podaj dalej, podaruj uśmiech.

Celem było kształtowanie postawy wzajemnej życzliwości, rozwijanie empatii, prawidłowych relacji międzyludzkich i stwarzanie okazji do przeżywania przyjemnych uczuć. Z tej okazji na górnym korytarzu przygotowano gazetkę na której umieszczone zostały miłe słowa i uśmiechy. Zadanie polegało na tym, aby w tajemniczy sposób okazać bliskim życzliwość w postaci dobrego uczynku lub miłego gestu. Wystarczy uśmiech, dobre słowo, podanie ręki. Naprawdę niewiele trzeba, aby być życzliwym na drugiego człowieka.

Jak co roku zachęcano wszystkich do bycia życzliwym nie tylko w tym jednym dniu w roku. Człowiek życzliwy, czyli miły, lubiący innych, pomocny, uśmiechnięty czerpie ze swojego zachowania same korzyści, ponieważ częściej doświadcza życzliwości ze strony innych ludzi. Uśmiechajmy się więc i bądźmy mili przez cały rok!materiał: LO Wisznice
tekst i zdjęcia: Mateusz Sudewicz LO Wisznice
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama