Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Odzież Smmash z Technologią na Trening i Zawody

Wieloletni sport, a wraz z nim - hektolitry potu wylanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi doświadczeniami zmagają się sportowcy (doświadczeni oraz amatorzy) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie utworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie wyniki zdobywasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że produkty SMMASH są wyjątkowe? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku z pewnością pojawia się pot, a tym samym – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem pozwalającym na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko normuje temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie przeciwdziałają powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować najlepsze warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie blokują Twoich ruchów, umożliwiają precyzyjne “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o komforcie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – rezultat ćwiczeń. Aby w trakcie treningów dawać z siebie maksimum – należy zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego sprawnie odprowadza pot skumulowany na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termo aktywnych.

Każde z grafik są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala uzyskiwać nawet 40% intensywniejsze kolory, a najistotniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- podczas regularnych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama