Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Policjant na urlopie zatrzymał sprawcę kradzieży

Policjant z Komisariatu Policji w Terespolu podczas urlopu zatrzymał sklepowego złodzieja. Mundurowy w jednym ze sklepów zauważył "klienta", który schował pod kurtkę jakiś towar, następnie próbował wyjść ze sklepu nie płacąc. Funkcjonariusz w porę zareagował i zatrzymał "nieuczciwego klienta". Sprawca chciał ukraść kilka piw, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny… gdyż ma dopiero 16-lat.

W czwartkowe popołudnie będący na urlopie policjant z Komisariatu Policji w Terespolu robił zakupy w jednym ze sklepów w miejscowości Małaszewicze. W pewnej chwili zwrócił uwagę na innego klienta, który chował pod kurtkę jakieś produkty. Po tym od razu postanowił wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Minął linię kas wychodząc ze sklepu. Na szczęście funkcjonariusz w porę zareagował i zatrzymał go. Początkowo „nieuczciwy klient” ani myślał żeby się zatrzymać. Wówczas wypadły mu spod kurtki skradzione piwa.

Na miejsce wezwany został patrol Policji. Wówczas okazało się, że „amator cudzego mienia” ma 16-lat. Po zakończeniu interwencji chłopak trafił pod opiekę rodziny. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje się sąd rodzinny.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama