Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Charytatywny koncert nadziei – zagrają dla doktor Magdaleny Błaszko (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 13 października 2023
, godz. 17:00
13 października o godzinie 17:00 w bialskim amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów odbędzie się wyjątkowy, charytatywny koncert nadziei, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na walkę doktor Magdaleny Błaszko z nowotworem jelita grubego.

Magdalena Błaszko od wielu lat pracuje jako doktor medycyny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym lecząc i pomagając innym. Teraz to ona potrzebuje naszej pomocy. W 2019 r. zdiagnozowano u niej raka jelita grubego. Po operacji przeszła 6-miesięczną chemioterapię. W tym roku wykryto u niej nieoperacyjną wznowę w płucach. Jedyną szansą walki z chorobą jest kosztowne leczenie w niemieckim Instytucie Immunologii Klinicznej w Kolonii.

Koszty związane z terapią są ogromne, dlatego jej przyjaciele organizują charytatywny koncert, aby zebrać potrzebne środki na to kosztowne leczenie. Bilety w formie cegiełki można będzie nabyć w dniu koncertu (13 października 2023 r.) w amfiteatrze od godziny 15:00.

Na scenie wystąpią: Śpievka, Zuzia Janik, Małgorzata Derlukiewicz oraz Maleńczuk Acoustic Trio. Będzie to nie tylko okazja do wsparcia pani doktor, ale także wspaniała noc pełna muzyki i rozrywki. Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie licytacja wielu wyjątkowych fantów przygotowanych przez lokalnych artystów.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w koncercie, ale chciałyby wesprzeć Magdalenę Błaszko w jej walce, mogą to zrobić poprzez internetową zbiórkę pod adresem: https://pomagam.pl/eyr688

Razem możemy pomóc Magdzie – zachęcają organizatorzy koncertu.

Więcej o walce doktor Błaszko z chorobą:
Pomaga na co dzień pacjentom. Dziś sama potrzebuje pomocy <<==>> LINK

 

materiał, tekst: Ewa Tymoszuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama