Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Debata przedwyborcza w siedzibie BPIG w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 7 października 2023
, godz. 10:00
Bialskopodlaska Izba Gospodarcza zaprasza Członków BPIG na debatę przedwyborczą kandydatów do Parlamentu RP, która odbędzie się 7 października o godz. 10:00 w siedzibie BPIG przy ul. Brzeskiej 1/7 w Białej Podlaskiej.

– Postanowiliśmy zorganizować debatę, by poznać programy wyborcze kandydujących partii dotyczące rozwoju gospodarczego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Południowego Podlasia. Biznes interesują między innymi takie zagadnienia jak rozbudowa infrastruktury kolejowo-przeładunkowej w Małaszewiczach, handel zagraniczny po zamknięciu granicy polsko-białoruskiej, a także wzrost produktywności rolniczej i przetwórczej naszego regionu. Zależy nam na merytorycznej debacie, która powinna być standardem w każdej dojrzałej i rozwiniętej demokracji – powiedział Jarosław Łepecki, prezes Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej.

Debata odbędzie się w siedzibie BPIG w obecności mediów i zrzeszonych w izbie przedsiębiorców. Ponadto będzie transmitowana on-line na kilku portalach internetowych, dzięki czemu obserwować ją będą mogli wszyscy zainteresowani wyborcy z naszego regionu. Jak dotąd jest jedynym zapowiedzianym tego rodzaju wydarzeniem na Południowym Podlasiu. 

Do debaty zaprosiliśmy po dwóch przedstawicieli pięciu komitetów wyborczych, które w sondażach przedwyborczych osiągają najlepsze notowania. Do dnia dzisiejszego udział w debacie potwierdzili przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Nowej Lewicy i Konfederacji. Zachęcamy przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości do podjęcia wyzwania i przysłania na debatę także swoich przedstawicieli – dowolnych kandydatów ze swoich list wyborczych z naszego okręgu  –  dodał Jarosław Łepecki.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zgłaszanie udziału w terminie do 4 października. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

materiał: Anna Wardak-Zozula, BPIG
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama