Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kandydaci do Sejmu i Senatu oraz rolnicy apelują: idź na wybory do Izb Rolniczych (film)

24 września odbywają się wybory delegatów do Izb Rolniczych. Kandydat do Senatu RP Marek Sulima wraz z rolnikami oraz sekretarz Powiatu Bialskiego i kandydat do Sejmu RP Sławomir Sosnowski apelują do rolników, aby wzięli udział w wyborach do izb i wybrali dobrych przedstawicieli.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

2 odpowiedzi

  1. Wszędzie , w kółko te same gęby przy korycie , nie dziwota że rolnicy już mają dosyć i trzeba ich namawiać. Widocznie marni ci samozwańczy kandydaci co to przede wszystkim swoich interesów pilnują.

  2. To samo Panie Ciesielczuk można powiedzieć o radnych powiatowych, którzy rozdają nasze podatki głosując nad budżetem bo przecież sami nic nie produkują, no może poza biogazem i przed wyborami mamią nas obietnicami tego, co należy do ich (przepraszam) zakichanych obowiązków. Tuż za panem wystąpił jeden z nich . PIkacz jest zbulwersowany, że nie ma przekazu o wyborach do izb rolniczych. To jest własnie przykład urzędnika a zarazem radnego powiatowego , który no nie wie że kadencja izby rolniczej trwa 4 lata i nic nie zrobił jak sam mówi od kilku kadencji po za samym ubolewaniem nad faktem głosowania na tych samych kandydatów . Jak to mówią co cztery lata „chłop” budził się z ręką w nocniku, wycierał rękę i leciał dalej . O wyborach do zarządu straży ochotniczej też nie ma w mediach a wszyscy wiedzą, że jest zebranie i po zebraniu ……….też jest . Nikt nie przepuści ………. okazji. No to w końcu postanowił wystawić swojego kandydata, który jeszcze nie dojechał , ale za 10 minut ……, a co. A przekazu z prawdziwego zdarzenia , jak nie było tak nie ma……. To może określić zasady powiadamiania . Tak trudno ? Czy się nie chce? Rozdajecie takie śliczne kalendarze przed wyborami . Szkoda, że nie wpadliście żeby oprócz swojej podobizny i prośby o oddanie głosu zamieścić jeszcze informacje o ważnych datach lub okresach kiedy trzeba zwrócić uwagę np. na nadchodzące wybory do Izb Rolniczych – rolnicy z bożej łaski .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama